tel: 607 965 607 Bełchatów, ul. Chrobrego 24
Logo

O gabinecie

Pragnę przekazać tutaj kilka informacji o sobie, o swojej pracy. Uniwersytet Medyczny w Łodzi ukończyłam w 2003r i od tego czasu jestem aktywna zawodowo.

Procuję na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu w Bełchatowie. Mój Gabinet Ginekologiczny działa od 2016 roku. W ramach prywatnej praktyki oraz dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu wizyta u mnie cechuje wysoki poziom jakości usługi oraz komfortu pacjentki.

gabinet.jpg

Umów wizytę

Potwierdzenie umówienia terminu wizyty dostaniesz drogą mailową lub telefoniczną.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prywatny Gabinet Ginekologiczny Katarzyna Saktura - Filipek z siedzibą w 97-400 Bełchatów, ul. Chrobrego 24, dla celów prowadzonej przez Prywatny Gabinet Ginekologiczny Katarzyna Saktura - Filipek działalności marketingowej,
Wyrażam zgodę na przesyłanie zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną na udostępniony adres poczty elektronicznej lub numer telefonu przez Prywatny Gabinet Ginekologiczny Katarzyna Saktura - Filipek informacji handlowej;
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Prywatny Gabinet Ginekologiczny Katarzyna Saktura - Filipek zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Dowiedz się więcej

 

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Rodo | Polityka prywatności